Deezer ücretsiz müzik indirme

Bu yazımda biraz illegal bir konu anlatacağım. Deezer kütüphanesinden yüksek kaliteli MP3 ve FLAC müzik indirme işlemleri kolay ve hızlı şekilde nasıl yapılır bundan bahsedeceğim ve üç adet hem bilgisayarda hemde mobilde kolaylıkla kullanılabilir yöntemler.Deezloader Remix uygulaması ile müzik indirmek


Deezloader Remix uygulaması tüm masaüstü ortamlarda çalışabiliyor, henüz kararlı olmasa da Android mobil uygulaması da var fakat dediğim gibi henüz alfa aşamasında sayılır. Fakat Windows, MacOS ve Linux sürümleri oldukça stabil bir şekilde çalışıyor.

Tek parça olarak, albüm olarak yada sanatçıya ait tüm albümleri tek tıkla indirebiliyorsunuz. İndirme listesine attığınız müzikler ve albümler siz başka işlerinizi hallederken, onlar otomatik olarak sırayla inmeye devam ediyor. Kullanımı oldukça basit olan Deezloader Remix adlı uygulamanın hem taşınabilir (Portable) hemde kurulumlu sürümleri mevcut.

Deezloader Remix uygulamasıyla sınırsız bir şekilde Deezer üzerinden FLAC ve MP3 türünde kaliteli müzik dosyalarını bilgisayarınıza çok yüksek hızlarda indirebilirsiniz.

Deezloader Remix uygulamasını aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

https://notabug.org/RemixDevs/DeezloaderRemix/wiki/DownloadsTelegram Bot ile müzik indirmek


Bu iş için telegram uygulamasının cihazımız da yüklü olması gerekmektedir. Eğer uygulama yüklüyse adım adım işlemlere başlayabilirsiniz.


Telegram arama çubuğuna Music Hunters yazın ve açıklamasında "bot" yazan kanala girin.

Mesaj gönderme kısmına /quality yazıp gönderin size indirmeler için müzik kalite seçeneği sunacaktır, MP3 yada FLAC seçeneklerinden ihtiyacınız olanı seçin.

Daha sonra indirmek istediğiniz müzik yada sanatçı ile ilgili arama terimi girin. Örnek; Mero Olabilir yazıp gönderin.

Telegram botu ilgili müzik yada sanatçıların listesini sunacak, buradan istediğinizi seçin.

Seçimden sonra bu sefer bot size dosyayı sunacaktır, ister dinleyin, isterseniz de cihazınıza kayıt edin.


Web sitesi üzerinden indirme


Aşağıdaki internet sitesine girin, arama kutusuna istediğiniz müzik ile ilgili terimi yazın.

İndirme kalitesini seçin ve insan doğrulaması tiki işaretleyip Download butonuna basın ve hepsi bu kadar.

Site bağlantısı
https://free-mp3-download.net/
Deezer ücretsiz müzik indirme Deezer ücretsiz müzik indirme Cihan tarafından 2020-01-05T23:50:00+03:00 tarihinde gözden geçirildi. Puan: 5

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.