Kısa süreliğine ücretsiz Android uygulamalar

Yılbaşı nedeniyle kısa bir süre için ücretsiz android uygulamaları. Belirtilen süre içerisinde uygulamaları ücretsiz olarak Google Play üzerinden yükleyebilirsiniz.


Ses Kaydedici Pro  6 günSes Kayıt Cihazı Pro eğlenceli, basit ve kullanımı kolay bir ses kaydedici sidir. Kişisel notlarınızı,toplantılarınızı,şarkıları,röportajlar,konferanslar ve daha fazlasını hiçbir süre kısıtlaması olmadan güvenli ve yüksek kalitede kaydetmek için kullanın!

✔ Kolayca yüksek kalitede ses kaydı yapın.
✔ Kullanımı basit ve kolaydır.
✔ En son kaydettiğiniz kayıtlarını görebilirsin.
✔ Ses kayıtlarını oynatabilirsiniz.
✔ Ses kaydını silebilir veya yeniden adlandır.
✔ Ses kayıtlarını arkadaşlarınla yada sosyal uygulamalarda paylaşabilirsin.
Galeri Pro: Fotoğraf Yöneticisi ve Editör 6 günGaleri Pro, fotoğraflarınızı ve videolarınızı birkaç dakika içinde düzenleyen, hayatın en güzel anlarını yeniden yaşamanıza ve paylaşmanıza olanak tanıyan akıllı bir fotoğraf galerisidir. Fotoğraflarınızı ve videolarınızı şifre ile koruyun, düzenleyin, slayt gösterisi ile görüntüleyin, fotoğrafları sosyal ağlar üzerinden paylaşın. Akıllı galeri.

Bu profesyonel galeri ile fotoğraf ve videolarınızı düzenleyin

Çok hoş bir kullanıcı deneyimi ve güzel bir tasarımla fotoğraf ve videolarınızı kopyalama, taşıma, yeniden adlandırma ve silme gibi özelliklerle kolayca yönetebilirsiniz.
Ayrıca fotoğrafları kırpmak ve döndürmek için basit bir galeri fotoğraf düzenleyicisi var.
Todo Hatırlatıcı Pro + Widget 5 gün


Yapılacaklar listesi işlevleri:

• Başlık, açıklama, son tarih ve resim ile görevler oluşturun
• Ana ekranınız için yeniden boyutlandırılabilir, etkileşimli widget
• Görevleri doğrudan widget üzerinde işaretleme
• hatırlatmak
• Yedekleme işlevi
• Bildirimlerde kısayol düğmelerini kullanın.
• Görevlerinizi paylaşın
• Modern 
Ekran Görüntüsü Pro 2 5 günEkran Pro ile, sadece 1 tıklama ile ekran görüntüleri ve ekran videoları alabilir herhangi bir uygulama ile paylaşmak ya da kırpmak. Baslatildiktan kez Screenshot Pro, bildirim çubuğuna hided edilir. Hep ve her yerde erişilebilir olursa olsun hangi sen ekranları demektir. Ayrıca daha hızlı erişilebilir olması yüzen bir düğmesi ekleyebilirsiniz. düğme veya bildirim tıklayarak anında ekran veya ekran videoları alabilir. Tüm ekran görüntüsü ve video galerisi saklanır.
QR / Barkod Okuyucu PRO 5 günQR / Barcode Scanner PRO , Google oyun pazarındaki en iyi uygulamalardan biridir ve her android cihaz için gereklidir.

Herhangi bir kodu taramak için uygulamayı açın ve kodu hizalayın. QR Kod ve Barkod Tarayıcı, herhangi bir QR Kodunu veya Barkodunu otomatik olarak tanıyacaktır. Kodu tararken, metin içeriyorsa hemen görürsünüz veya bir URL ise göz at düğmesine basarak siteye göz atabilirsiniz.
Ekolayzer FX Pro 2 günEqualizer FX, bas güçlendirici ve ses yükseltici (Eq & Bass) android telefonunuzun ses kalitesini artırabilir.

Herhangi bir medya oynatıcısını (müzik çalar, video oynatıcı vb.) Kullanabilirsiniz, ekolayzır da orijinal ses kalitesini değiştirebilir.

Equalizer, Bass Booster ve Volume Booster (Eq & Bass), cep telefonu sisteminin sesini artırabilir, örneğin medya sesi, ses seviyesi, sistem sesi, zil sesi seviyesi, alarm sesi, hızlı ses seviyesi, kolayca kontrol edebilirsiniz.
Kısa süreliğine ücretsiz Android uygulamalar Kısa süreliğine ücretsiz Android uygulamalar Cihan tarafından 2019-12-27T01:33:00+03:00 tarihinde gözden geçirildi. Puan: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.